У Черкасах поменшало на одну нелегальну АЗС

24 лютого 2015, 22:10

фото

За повідомленням оперативного управління ГУ ДФС у Черкаській області, в ході проведення заходів, направлених на протидію незаконному обігу паливно-мастильних матеріалів, оперативними співробітниками фіскальної служби області припинено незаконну діяльність автозаправної станції.

Було встановлено, що вказана незаконна діяльність організована черкаським приватним підприємством без оформлення необхідних дозвільних документів на даний вид підприємницької діяльності, реалізація паливно-мастильних матеріалів суб’єктам господарювання та жителям міста Черкаси здійснювалась переважно за готівкові кошти, які не відображались в бухгалтерському та податковому обліках.

В результаті проведених заходів оперативники  склали протокол вилучення речей та документів, яким описано та вилучено з незаконного обігу 6 тон паливно-мастильних матеріалів та 4 заправні колонки, через які реалізовувались ПММ. Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму понад 240 тис. грн.

Проводяться подальші перевірочні заходи для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Нагадуємо, що черкащани можуть поставити свої питання податківцям та в найкоротші терміни отримати вичерпну відповідь. Усю найактуальнішу інформацію ви знайдете у ПОДАТКОВОМУ РАДНИКУ на сайті Про Все.

Коментарі

Вгору