У Черкасах показують унікальні документальні фільми

09 вересня 2015, 21:35

1

Доку-клуби від Міжнародного фестивалю документальних фільмів про права людини "Docudays UA" діють у багатьох регіонах України. У Черкаській області це перший просвітницький клуб про захист людських прав і цінностей, пише in.ck.ua .

2

- Вирішили створити такий клуб у Черкасах після відвідин фестивалю "Docudays UA" цьогоріч у Києві. Нас особливо вразило те, що реальність у цих фільмах абсолютно не викривлена суб’єктивізмом режисера. Вона відкриває соціальний конфлікт, не відриваючись від контексту селища, міста чи країни, в якому все знято. У документальних фільмах на екрані ми бачимо буденність героїв із різними комічними сценами та їх переживаннями, проте на тлі буденності цих персонажів глядач, який думає, побачить проблему, задумається над нею, а можливо, і знайде рішення, - інформує організатор клубу "docuCHE" Андрій Котляренко.

У колекцію фільмів, що демонструватимуть у доку-клубі, спеціально відібрали стрічки з Нідерландів, Польщі, Росії, Німеччини, Естонії, України, Китаю, Литви та Мозамбіку, що були відзначені журі фестивалю "Docudays UA". Всі вони демонструють справжні життєві історії людей, які зіткнулися з порушенням прав людини.

Показ фільмів "docuCHE" відбувається щочетверга о 19:00 в арт-просторі за адресою Ломоносова, 67.

Поділитись

Коментарі

Вгору