У Черкасах підстрелили молодика через гучну вечірку

09 січня 2017, 11:26

385244689

Лікарняною палатою для молодого чоловіка обернулося святкування напередодні Різдва, повідомляє ZMI.ck.ua.

В одному з багатоквартирних будинків молодь шуміла та розпивала алкоголь у великих кількостях. Такі «святкування» відбувалися не вперше, однак попередні рази обурені сусіди поліцію не викликали. Натомість, цього разу молоді люди святкували не лише у квартирі, а й "підняли на вуха" весь під’їзд галасними "марафонськими забігами" з першого на восьмий поверх. Одному з сусідів них увірвався терпець. Чоловік середнього віку вибіг на сходи – та вистрілив із вогнепальної зброї.

- Прибувши на виклик близько першої години ночі патрульні побачили, що біля під’їзду вже знаходилась бригада швидкої допомоги. Зі слів медиків, в чоловіка 1993 року народження вогнепальне поранення стегна та сідниці. На місце прибула слідчо-оперативна група, опитані мешканці будинку. За словами друзів, постріл здійснив чоловік середньої тілобудови, з чорною бородою. Потерпілого госпіталізували до третьої міської лікарні. Тривають слідчі дії, - коментує ситуацію прес-офіцер Управління патрульної поліції Черкас Зоя Вовк.

Поділитись

Коментарі

Vovan сказав:

Важный орган не задет…
Жаль что у не го не пулемёт был.

Черкащанка сказав:

Тепер усiм зрозумiло, що не можна легально нам давати зброю, як це хочуть депутати? Щось не сподобалося або роздратувало – на тобi кулю! Ми так перестрiляемо один одного! Хiба в Европi ТАК вирiшують проблеми? У них цим займаеться полiцiя!

Микола сказав:

Легалізувати летальну зброю для цивільного населення просто необхідно! Але перед тим перш за все потрібно повністю реформувати дозвільну систему.

Черкащанка сказав:

…та повнiстю “перезагрузити” людську свiдомiсть! Не з нашим менталiтетом та вихованням носити у кишенях зброю! Багато неадекватних, агресивних гопникiв, якi на зауваження про голосну музику або курiння у невстановленому мiсцi просто давали у пику, будуть дiставати зброю. Я категорично проти дозволу носiння зброi. Бо то буде не самозахист, а “убивча крапка” у розборках.

Вгору