У Черкасах під час ЗНО спостерігачі знайшли в туалеті заборонену річ

29 червня 2016, 12:50

imgexam

Цьогоріч на початку ЗНО у черкаській спеціалізованій школі № 33 спостерігачі ГМ "Опора" виявили в одному з туалетів шпаргалку. 

Про це під час прес-конференції повідомила координатор громадської мережі “Опора” Марина Макуха.

- Ми знаємо про те, що досить часто абітурієнти залишають шпаргалки чи книги в туалетах. Тому наші спостерігачі постійно ходять по туалетах і перевіряють ці факти. Минулого року вони знаходили там підручники з математики. Цього ж року у 33-ій школі спостерігачі виявили і вилучили у туалеті підручник з історії України, - розповіла Марина Макуха.

Також, за її словами, під час обшуку абітурієнтів металодетектором були виявлені чотири особи, які мали при собі мобільні телефони або інші технічні пристрої.

- Одним з найрезонансніших випадків було, коли під час складання тестування з англійської мови, абітурієнт лишив свій телефон у спеціально відведенному в аудиторії місці, але не поставив його не беззвучний режим, а залишив у режимі "вібро". Під час тестування телефон почав вібрувати. За дозволом інструктора дитина встала, щоб вимкнути телефон, але при цьому відповіла на дзвінок. Тобто факт користування технічним пристроєм було зафіксовано, і абітурієнта вивели із аудиторії. Проте потім з'ясувалось, що це телефонував дідусь дитини, який з ним один живе, і до цього дідусь дуже хворів і лежав у лікарні, тому абітурієнт злякався, що йому знову зле і підняв слухавку. Окрім цього абітурієнт мав високі бали в школі. У результаті йому довелося пройти дві апеляції. Після першої дитині відмовили повторно скласти тестування, після другої - все ж дали другий шанс, - зазначила координатор ГМ "Опора".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору