У Черкасах перевірять законність проведеного тендера для перезарядки рентгена

13 травня 2016, 22:00

onko-2Контролюючі органи проведуть аудит законності відповідних торгів. На цьому наголосив головний лікар «Черкаського обласного онкодиспансеру». За словами Віктора Парамонова, офіційні звернення вже подані. Зокрема, до Служби безпеки України в Черкаській області, управління протидії злочинності у сфері економіки Національної поліції України в Черкаській області, Державної фінансової інспекції в Черкаській області, а також обласного відділення антимонопольного комітету в Черкаській області.

– Ми тримаємо на особливому контролі це питання, тож звернулися до контролюючих органів із метою перевірки законності та правильності проведених тендерних процедур, а також законності ціноутворення державним підприємством-переможцем торгів «Ізотоп», – зазначив Віктор Парамонов. – Між тим, зв’язалися також із миколаївськими колегами, аби з’ясувати технічні характеристики тамтешнього апарату й особливості проведення їхнього тендера кілька років тому. Адже у ЗМІ з’явилася інформація про здійснення схожої роботи з перезарядки такої ж гамма-терапевтичної установки у квітні 2014 року за значно нижчими цінами.

Віктор Володимирович наголосив, що оскаржити результати міжнародного тендера, який завершився 29 квітня, можна до 16 травня.

– Лише з цієї дати КЗ «Черкаський обласний онкодиспансер» має право підписувати договір із компанією-переможцем, – підкреслив лікар-онколог.

Зауважимо, на тендер подали свої пропозиції три компанії: УДВП «Ізотоп», ТОВ «Укрізотопсервіс» і ПНВП «Кобальт-Сервіс». В Україні лише вони мають ліцензію на ввезення, продаж, заміну та захоронення джерел іонізуючого випромінювання. Державне ж підприємство «Ізотоп» запропонувало кращу ціну – 6 995 300 грн.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Поділитись

Коментарі

Вгору