У Черкасах перевірять доцільність існування комунального ринку біля Палацу дитячої та юнацької творчості

21 січня 2014, 19:51

Відповідне доручення дав сьогодні на щотижневій нараді з керівниками структурних підрозділів секретар міської ради Віктор Білоусов першому заступнику міського голови Черкас Віктору Беззубенку та начальнику департаменту економіки та розвитку Ірині Удод.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

– Прошу розглянути доцільність існування комунального ринку біля Палацу дитячої і юнацької творчості Черкаської міської ради, розробити альтернативний план його перенесення та створення на його місці відпочинкової зони із розміщенням там дитячого спортмайданчика, – сказав Віктор Білоусов.

Термін виконання доручення – до кінця січня 2014 року.

Центр дитячої та юнацької творчості Черкаської міської ради є одним із найбільших позашкільних закладів області, тут за 61 напрямком творчої діяльності навчаються майже 3,5 тисячі дітей. У Центрі функціонують 229 навчальних груп, займаються 8 зразкових та 1 народний колектив. З дітьми працюють 170 керівників (98 з них – педагоги). Вихованці закладу постійно виборюють високі призові місця на різноманітних конкурсах та фестивалях всеукраїнського і міжнародного рівнів.

Поділитись

Коментарі

Вгору