У Черкасах оголосили конкурс для місцевих велоактивістів

29 серпня 2017, 15:44

У Черкасах оголосили конкурс для велоактивістів “Черкаси – велосипедна мрія”.  Так організатори хочуть актуалізувати проблему відсутності велоінфраструктури в обласному центрі, пише "ГромЧЕ".

- Уже протягом двох років велоактивісти чекають на зміни в місті. Проте "Програма розвитку велосипедної інфраструктури у м. Черкаси на 2016-2020 роки" активно не стартувала. Ще 2015 році черкаські представники "Активної Громади" стали організаторами Рекорду України з найбільшого рухомого зображення прапору України на плечах велосипедистів (участь взяло понад 500 містян на велосипедах з прапорами та близько 4 тисяч учасників урочистостей та велокемпу). Тож, до 2-ї річниці велорекорду велоактивісти можуть взяти участь у творчому конкурсі, творчо відтворити бажане майбутнє ВелоЧеркас та виграти призи, – йдеться в оголошенні про конкурс.

Головний приз на перше місце – планшет. Переможцями у конкурсі стануть учасники, робота яких набере найбільшу кількість уподобань від користувачів соціальної мережі Facebook. Орієнтовно результати оголосять 16-17 вересня.

На конкурс приймають фотографії та відеоролики до 2 хвилин. Серед критерії відповідність темі конкурсу, креативність, оригінальність, унікальність, заклик до поліпшення велоінфраструктури міста та не рекламують продукт/ компанію / організацію. До кожної роботи має бути надані пояснення у вигляді короткого есе (входить до анкети автора) – до 300 слів та інформація про автора (анкета в додатку).

Роботи мають бути завантажені на https://fex.net/ і надіслані разом із анкетою автора на пошту – InstituteRespublica@gmail.com. Організатори приймають анкети та роботи учасників до 10 вересня.

театр сказав:

Это вместо ВЕЛОДОРОЖЕК…ПЛАНШЕТ…ХА-ХА…

Вгору