У Черкасах обрали чемпіонів всеукраїнської інтелектуальної гри „брейн-ринг“

28 травня 2018, 16:24

Фото: Про все

Сьогодні, 28 травня відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату з "брейн-рингу", де визначили головних переможців цьогорічної першості. Загалом у ній взяли участь кілька десятків команд з різних міст країни. Нагадаємо, що Черкаси вже в четверте приймає подібний турнір у себе. Але, на жаль, черкаська команда поки що залишається трохи позаду найсильніших інтелектуалів України.

У фінальній серії ігор команди грали до перемоги в двох боях. Врешті, три головні чемпіонські сходинки посіли три доволі сильні київські команди. Кубок чемпіонату отримала столична команда „Мінус один“.

Керівник черкаського клубу інтелектуальних ігор Володимир Іванов вважає, що змагання відбулись на належному рівні. Всі команди достойно справились із завданнями. Навіть ті, які ще тільки набувають досвіду.

Фото: Про все

Що стосується черкаських знавців, їм, на думку Володимира, все ще його бракує. Адже кінцевий успіх сильно залежить від того, наскільки часто команда грає саме в брейн-ринг, де одним із факторів успіху є швидкість відповідей та вміння вчасно, майже блискавично, натиснути кнопку.

Фото: Про все

— На жаль, у брейн-рингу ми поки що не в лідерах, — коментує Володимир Іванов. — Однак, що стосується гри "Що?Де?Коли?", то тут дві черкаські команди із 30-тки найсильніших посіли непогані місця, відповідно 15 та 16-те. Це набагато кращий результат, ніж минулого сезону. Проте участь в чемпіонаті з „брейн-рингу“ є найкращим для них мотиваційним кроком на майбутнє.

Фото: Про все

Костянтин Науменко член команди-чемпіона „Мінус один“ розповів, що турнір проходив напружено.

— Спочатку було доволі складно, адже ми грали на пакетах питань від різних авторів. А це зазвичай різна стилістика та різна складність. Втім, зазвичай, чим сильнішим є гравець, тим більше йому піддаються питання кількох авторів. Індивідуальний фактор у такому випадку нівелюється класом самого гравця.

Фото: Про все

— В інтелектуальних іграх є таке поняття, як індивідуальна сумісність мислення. Тому так і відбувається, що сильній команді та сильному знавцю питання від різних авторів „заходять“ (специфічний сленг брейн-ринговців) на різних хвилях. Трапляється так, що якийсь автор „не йде“ зовсім навіть дуже досвідченим, — додає колега по команді Антон Савін. — Ми дуже раді нашій перемозі, адже минулого року за дуже драматичних обставин поступились перемогою тим, кого вже нині залишили позаду. І минулого року інтрига залишалась до останнього питання останнього бою. А сьогодні нам вистачило двох боїв для того, щоб завоювати Кубок чемпіонату.

Вгору