У Черкасах “нічийний” фонтан демонтують “невідомі” люди

27 березня 2017, 12:17

Facebook / Олександр Гуменний

Оскандалений фонтан на площі біля Центру дитячої та юнацької творчості почали демонтувати 25 березня. Однак хто проводить демонтаж "нічийного" фонтану та яка подальша доля багатостраждальних янголят і дельфінів, у мерії так і не знають. І в департаменті архітектури, і в департаменті освіти та гуманітарної політики міськради від споруди відхрестилися. За словами директора ЦДЮТ Олега Забєліна, його підлеглі до демонтажу теж не причетні, пише vikka.ua

У комітеті самоорганізації населення "Соснівський", який був єдиним заявником у конкурсі на передачу фонтану, теж про долю фонтану нічого не знають. Як зазначає голова КСН "Соснівський" Ганна Демченко, від часу, коли були оприлюднені результати конкурсу, з ними так ніхто і не зв’язався, щоб домовитися про передачу об'єкта.

Нагадаємо, проблемний фонтан на площі встановили торік восени. Спочатку містян обурила вартість водограю – 400 тисяч гривень. Згодом – і оформлення, що не відповідало першочерговому проекту. Протестуючи проти такого несмаку, черкаський художник Олександр Дувінський навіть влаштував біля фонтану перформанс та облив споруду фарбами.

Під тиском громадськості влада вирішила прибрати з центральної площі проблемний фонтан. 16 січня міська рада оголосила проведення конкурсу серед комітетів самоорганізації населення щодо розміщення на їхній території цього елементу благоустрою. Тоді упродовж місяця відгукнувся тільки один КСН – "Соснівський".

Поділитись

Коментарі

Вгору