У Черкасах не розміщуватимуть рекламу на електроопорах

06 липня 2018, 21:29

Зміни до Закону України «Про рекламу», які були подані ще минулого року, і стосувалися розміщення плакатів та оголошень на стовпах та електроопорах, таки введено. Депутати проголосували за те, щоб по вулицях міст і сіл ніхто не клеїв оголошення. Про це повідомляє «Преса України» із посиланням на текст ЗУ «Про рекламу».

У документі йдеться про те, що використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності заборонене. Шосту частину закону доповнено новою частиною наступного змісту.

- 7. Розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється, - йдеться в Законі.

Відтак частини 7 та 8 законодавства вважаються відповідно частинами 8-9.

- ІІ. Прикінцеві положення. 1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. 2. Кабінету Міністрів України впродовж місяця з дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити приведення нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом, - зазначено в документі.

Ольга сказав:

Как говорят в Одессе – “я вас умоляю”! Вчера, не спрашивая разрешения у частника, что рядом с нашим домом, заклеили забор, да по 2 штуки рядом, “шлёпнули” на столб, на телефонный распределитель, на гараж (причём, частный) и пошли вверх по улице клеить свою макулатуру! А реклама волос “дорого” уже задрала (извините), она добралась и до светофоров! А ведь на каждой рекламе есть телефон – оштрафовать – без проблем! Но КТО этим заниматься будет? Мы далеки до культуры европейцев, только если “сажать” начнут…А у нас даже за убийство на дорогах не сажают.

Креатифф сказав:

Ользі : не думаю, що “без проблем”, бо може то Робіни Гуди безкоштовно й без відома… хоча можна вийти напряму і спитати чи то ви поклеїли, або на типографії з договору (якщо він є)

Креатифф сказав:

а виданню не цікаво дізнатися, хто і як буде перевіряти виконання цієї норми, які штрафи?

Вгору