У Черкасах навчитимуть на професію водія тролейбуса (фото)

19 липня 2017, 10:50

На базі тролейбусного управління КП "Черкасиелектротранс" у Черкасах розпочинається навчання на професію водія тролейбуса. Про це у "Facebook" повідомляє спільнота "Черкаський тролейбус", інформує "ВІККА".

Стало це можливим завдяки отриманню довгоочікуваної ліцензії, яка тепер дозволить готувати спеціалістів не в Києві чи у Львові, а в Черкасах.

Завдяки цьому охочих здобути професію водій тролейбуса буде більшою, а відповідно збільшиться і можливість омолодити той колектив, що залишився і примножити кількість водіїв, що дасть змогу збільшити випуск тролейбусів на маршрути. Для цього потрібно буде оновлювати і рухомий склад. Збільшення обсягів пасажирських перевезень підвищує потребу КП ЧЕТС у кваліфікованих кадрах.

Відсутність у місті Черкаси матеріально-технічної бази для навчання водіїв тролейбусів значно зменшує попит на цю професію.

Тому спеціалісти підприємства доклали максимум зусиль для вирішення цієї проблеми:

1) отримано ліцензію на підготовку водіїв тролейбусів на базі КП ЧЕТС;

2) самостійно атестовано викладачів з числа працюючих фахівців;

3) зроблені та повністю укомплектовані навчальні класи;

4) підготовлені учбові тролейбуси;

5) на завершальному етапі знаходиться визначення рівня акредитації.

- Відтепер стане можливим отримання професії водія тролейбуса на базі КП ЧЕТС, а також підвищення кваліфікації водія до 1 та 2 класів. Це один із значних кроків для розвитку підприємства, а відтак – і підвищення якості послуг перевезень електротранспортом, – пишуть у спільноті.

Поділитись

Коментарі

Вгору