У Черкасах навчатимуть супер-нянь

05 листопада 2015, 08:37

01

Тренери черкаської "Школи супер няні" навчать усіх охочих правильно доглядати за дітками та допоможуть із працевлаштуванням, пише in.ck.ua.

Мета проекту – підготувати свідомих професійних нянь, допомогти мамам знайти хорошу доглядальницю, а няням – достойну роботу. Навчання проходитиме курсом протягом двох місяців і включатиме семінари та лекції. Майбутні няні зможуть також випробувати свої знання на практиці, шляхом анкетування та супервізії.

- Я молода мама, дитині 1 рік і 9 місяців. Влітку я активно зайнялась питанням пошуку майбутнього садочку. Зробила такі собі "гостьові візити" в державні та приватні садочки, центри розвитку і на власні очі побачила, як працюють няні, як вони ставляться до дітей. В мікроситуаціях видно, як працює вихователь: здебільшого няням просто не вистачає профільних знань.

Багато мам шукають професійних нянь... Хочеться, щоб у центри дитячого розвитку і садочки брали нянь із досвідом і знаннями, бо вони мають справу з нашим ще маленьким, але майбутнім, - розповіла засновниця Аліна Котолуп.

В рамках курсу тренер працюватиме з нянями як психолог, медпрацівник навчить надавати першу долікарську допомогу. Зараз організатори вже сформували першу групу з 39 учасниць віком від 18 до 60 років. Заняття стартують 7 листопада після міні-співбесіди з кожною учасницею.

Після завершення проекту кваліфікованій няні допоможуть із пошуком роботи. Організатори обіцяють проводити "Школу супер няні" двічі на рік. 

З нами молоді батьки економлять час і гроші - інтернет-магазин Nice Baby.

Поділитись

Коментарі

Вгору