У Черкасах навчатимуть лікарів

10 вересня 2017, 19:27
У наступному навчальному році в Черкаській медичній академії якою торік став Черкаський медичний коледж планують розпочати підготовку майбутніх лікарів. Про це під час пятничної сесії облради повідомила керівник закладу Інна Губенко, інформує "Прочерк".
– На сьогодні ми отримали ліцензії для реорганізації коледжу в академію. Запроваджено магістратуру для медичних сестер (науковців у галузі медсестринства), і цьогоріч ми вже набрали перших магістрантів. Також уже отримано ліцензію на підготовку лікарів, яку ми розпочнемо наступного року, – зазначила Інна Губенко.

Також вона нагадала, що саме її навчальний заклад першим в Україні розпочав підготовку спецфельдшерів для Збройних сил, і цьогоріч проведено вже третій прийом на цю спеціальність.

Загалом у Черкаській медичній академії готують фахівців у трьох напрямках – медицина, фармація і післядипломна освіта.

Довідково: 3 грудня 2010 року обласна рада дала дозвіл на зміну статусу і реорганізацію свого комунального освітнього закладу – Черкаського медичного коледжу – в Черкаську медичну академію. 18 грудня минулого року депутати облради проголосували за перейменування Черкаського медичного коледжу в Черкаську медичну академію. Відповідно до статуту, академія є правонаступником медичного коледжу.

Коментарі

Вгору