У Черкасах на території торгівельної бази виявили продавця неякісної горілки

18 квітня 2014, 19:00

16 квітня спільними заходами Головного управління Міндоходів у Черкаській області, Народної Самооборони та Правого сектору в результаті відпрацювання оперативної інформації викрито незаконний продаж алкогольного фальсифікату на території торгівельної оптової бази облспоживспілки в Черкасах.

Як виявилось, «підприємець» продавав з автотранспортного засобу та зі складу міцні напої, розлиті у п’ятилітрові пластикові ємності за ціною 200 гривень дві 5-літрові ємності. Під час заходів продавець фальсифікату втік з місця події.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Черкаській області внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування кримінального провадження за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

На даний час проводиться комплекс слідчо-оперативних заходів, спрямованих на встановлення осіб, причетних до виготовлення, зберігання та реалізації горілчаної продукції.

В.о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць звернувся до жителів області з закликом не придбавати спиртовмісну продукцію невідомого походження, адже її споживання може становити загрозу для здоров’я та життя людини.

- Напередодні свят активізуються зловмисники, які не тільки зневажають закон, а й прагнуть нажитись на людському здоров’ї, виготовляючи з невідомої речовини фальсифікат і поширюючи його як горілку. Наслідки вживання таких напоїв можуть бути дуже тяжкими, – наголосив він.

Небайдужим черкащанам пропонується інформувати про відомі їм випадки порушень зберігання та продажу підакцизних товарів за номером гарячої лінії Головного управління Міндоходів в області 33-91-34.

Поділитись

Коментарі

Вгору