У Черкасах на громадські слухання по Соснівці можуть принести металодетектори

16 лютого 2017, 14:43

Фото: Про все

У неділю, 19 лютого, у Черкасах проходитимуть громадські слухання з приводу забудови Соснівки. Як забезпечити правопорядок під час слуханнь, обговорювали сьогодні у Черкаській мерії владці, представники громадських формувань та правоохоронці. Останні зауважили, що за потреби можуть застосувати і металодетектори. Громадськість же збирається стежити, щоб мандати видавалися тим громадянам, які дійсно є жителями міста.

- Виступати на слуханнях зможуть всі охочі, - зазначив заступник міського голови Черкас Станіслав Овчаренко. – Якщо це будуть протилежні думки з приводу розбудови мікрорайону, то вони повинні гуртуватися на якомусь базисі. Тому, якщо потрібна додаткова інформація по мікрорайону Соснівський, ми готові надати її. Тоді виступи будуть не емоційні, а конструктивні.

Тим, хто збирається йти на слухання, при собі необхідно мати паспорт. Реєструвати учасників слухань будуть п'ятнадцять працівників міської ради. За кожним із них громадськість збирається закріпити спостерігачів, які стежитимуть, аби не реєстрували приїжджих осіб. Кожний мандат – із печатками Черкаської міської ради.

- Мандати видаватимуться тільки жителям міста Черкаси, - наголосив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. – Бо на попередній сесії були присутні жителі Сміли, які почали розповідати нам, як необхідно приймати ПСЕР. Тому я не хочу, щоб знову по замовленню деяких політичних сил приїздили сміляни чи жителі інших міст, і зривали нам слухання.

Фото: Про все

Водночас представник орендаря земель у Соснівці Олександр Олененко зазначив, що вони не зацікавлені у підвезенні "заїжджих" людей.

- До нас надходили дзвінки, щоб дали грошей на владнання цієї справи, але ми відмовили. Ми в жодному разі не збиралися підвозити людей, - зазначив Олександр Олененко.

Зі свого боку правоохоронці попросили всіх дотримуватися порядку під час слухань та наголосили, що за необхідності можуть застосовувати металодетектори. Також під час слухань працюватиме особовий склад поліції.

- Якщо громадські формування виявлятимуть якісь порушення, то вони не повинні самі їх кваліфікувати, а мають  звернутися до нас. У нас є всі необхідні методи, щоб забезпечити громадський порядок під час слухань, - зауважив заступник начальника черкаського відділу поліції Володимир Валовий.

Додамо, що рішення, яке буде прийняте під час громадських слухань, носитиме лише рекомендаційний характер, бо ж у подальшому його розглядатимуть під час сесії депутати міськради.

Нагадаємо, громадські слухання відбуватимуться у Будинку культури ім. Кулика.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору