У Черкасах на хабарі затримали керівника сектора Держагенства водних ресурсів.

20 травня 2018, 14:44

Він вимагав від суб’єкта підприємницької діяльності 10 тис. грн. неправомірної вигоди за безперешкодне погодження та подальшу видачу дозволів на спеціальне водокористування. 

Про це інформує прес-служба  прокуратури Черкаської області.

Зазначену особу затримано в порядку ст. 208 КПК України на гарячому, одразу після одержання нею в службовому кабінеті частини грошових коштів в розмірі 6 тис. грн.

За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання йому запобіжного заходу.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

                                      

Вгору