У Черкасах на деяких заправках перестали продавати бензин

24 липня 2014, 13:01

Сьогодні, 24 липня, на АЗС під брендами Укрнафта, Авіас, ANP, Мавекс та інших станціях, що входять до групи "Приват" Ігоря Коломойського, був зупинений продаж нафтопродуктів за готівку. Зокрема, не продають пальне на заправках, що належить Коломойському, і в Черкасах.

На гарячій лінії ТОВ "ВТФ Авіас" нашому виданню повідомили, що на станціях буде проводитися інвентаризація.

– На заправках "Авіас" відпускаюь бензин у зв'язку з інвентаризацією тільки за талонами і по скрейч-картам. На питання "чому?" і "коли?" я вам відповісти не можу – керівництво мене до відома не ставить, – повідомили в компанії кореспонденту vikka.ua.

Вказівка про зупинку продажів в мережі "Привату" надійшло сьогодні вночі, при цьому були повернуті бензовози, що прямують на АЗС з нафтобаз компанії. Джерело в структурі збутової мережі "Привату" повідомило виданню "Дело" на умовах анонімності, що компанія відчуває дефіцит пального.

– Ми не можемо забрати придбані в Білорусі бензини, Мозирський НПЗ зриває графік відвантаження, – повідомило джерело. При цьому співрозмовник додав, що в компанії очікують морські поставки бензину.

Пізніше заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов на своїй сторінці в Facebook повідомив, що припинення продажу бензину за готівку на "приватівських" заправках пояснюється "переобліком".

– На заправках переоблік товару. Ні підвищення цін, ні паливної кризи, нічого страшного [...] Скоро відкриються заправки, – йдеться у повідомленні.

Мережа заправок групи "Приват" налічує 1600 заправок. Через цінової політики ("Приват" торгує паливом на 1,0-1,5 грн/л дешевше, ніж станції WOG, OKKO, Shell та інші оператори у високому ціновому сегменті) у мережах зафіксовано зростання продажів нафтопродуктів на 15-20 %.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору