У Черкасах маршрут №33 не повернуть попередньому перевізнику

11 січня 2018, 08:03

У Черкасах автобусний маршрут №33 продовжить обслуговувати "ЧАРЗ-Авто", адже депутати проголосували за те, аби не підтримувати електронну петицію із проханням містян про повернення маршруту попередньому перевізнику - ПП Кондаковій, яка працювала за цим напрямком 15 років, пише zmi.ck.ua.

Це рішення ухвалили 38 депутатів, які проголосували за нього у форматі згрупованих питань.

Нагадаємо, обслуговувати пасажирів 33-го маршруту новий перевізник ДП "Чарз-Авто" почав у січні минулого року.

Витя сказав:

Мрази депутиюати сколько вам чарз заплатил?
Давайте гос автобуссы нет частникам

ОЛЕНА сказав:

Щоденно вимушена користуватись саме цим маршрутом-півгодинне очікування машини, хамство кондукторів та водіїв, які під час руху встигають внести море негативу і так не задоволеним пасажирам. Ставила підпис під петицією, шкода, що рішення приймалось у форматі згрупованих питань, напевно навіть не звернули уваги за що голосували.

Олег сказав:

Раньше был нормальный перевозчик, а последний год-конченый чарз, если уж власти так любят ставить в пример Европу, они должны знать, что там, государство контролирует муниципальные перевозки. Почему нельзя закупать нормальные автобусы и троллейбусы, постепенно, или на крайняк найти ответственных перевозчиков и контролировать их? Не понимаю..

Іван сказав:

Раньше, был прекрасный маршрут, радовались, когда садились в автобус, теперь при нынешнем бандите-хазяине—– бардак…. никакого графика.. кондуктора хамят… автобусы полуразваленые….. главное побольше хапануть.

Таня сказав:

Перевізник навіть не виконує графік, на всіх зупинках написано інтервал руху 10-12хв а насправді 20, як мінімум. А як всі будуть виконувати так свою роботу,що буде далі?

Гард сказав:

Це голосували ті повіі що паскудять Бондаренка ?

Владимир сказав:

Конечно не поменяют. Заплатили взятку вот и все! За такой проезд не то что 4 грн, я бы даже 1 грн не заплатил!

Вгору