У Черкасах лікарі, косметологи та дизайнери поділяться секретами здоров’я та краси

24 травня 2018, 12:37

У Черкаському художньому музеї сьогодні, о 17.00, відбудеться свято, присвячене жіноцтву.

Подія під назвою „Жінка - Берегиня свого роду, кохана та бажана “ є унікальною, адже дасть можливість зібрати разом коло унікальних спікерів та експертів: науковців, мистецтвознавців, лікарів, косметологів, дизайнерів, майстрів народної творчості та звісно широкий загал представниць прекрасної статі. Вони мають розкрити перед зібранням великий пласт тем, які хвилюють наших жінок та які тісно пов’язані з темою родинних відносин.

Ініціатором події виступила відомий гінеколог-онколог, співзасновник медичного центру „ Андромеда“ Ольга Палійчук. Вона власне й запросила до Черкас колег, які займаються питаннями естетичної медицини, сексологією, плануванням сім’ї.

Святковий захід „ Жінка – Берегиня свого роду, кохана та бажана “ здивує свіжим та сміливим поглядом на жіночу сексуальність від професійного лікаря-сексолога, акушера-гінеколога Тамари Луговської, яка є засновницею клініки „ Центр планування сім’ї Тамари Луговської “ в місті Дніпро.

Тамара В’ячеславівна є також фахівцем з ультразвукової діагностики, Членом Асоціацій акушерів-гінекологів та репродуктивної медицини України і знається на питаннях створення гармонійних стосунків у парі, подружжі та у майбутній сім’ї. Свою місію вона вбачає в тому, щоб допомогти родині на шляху до великого щастя - народження дитини. І вона успішно втілює її у життя вже більше 20 років, адже первістки її перших пацієнтів вже дорослі та вже самі мають дітей.

На заході мають поговорити про сексуальність саме жінки, адже він присвячений Дню матері та Дню захисту дітей. Тамара В’ячеславівна розповість про жіночі  „секрети “ у відображенні історичних традицій і культур, адже у різні часи ідеали жіночності, краси та сексуальності були різними. Експерт впевнена, що кожна жінка заслуговує бути коханою і бажаною незалежно від кольору волосся, комплекції чи зросту.

Також на всіх чекає виступ чарівної гості із величного міста Львова Мирослави Новосільської. Її життєве кредо: „Краса в гармонії “. І вона знає, про що говорить, адже ця тендітна красуня – кандидат медичних наук, лікар дерматолог-онколог, трихолог, спеціаліст з контурної пластики, відомий лікар естетист, засновниця міжнародної „ Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської “.Вона допомагає жінкам здійснити власний прорив до ідеалу та втілити бажання кожної жінки до реалізації вдосконалення своєї зовнішності у життя.

Мирослава Миронівна захоплюється красою у всіх її проявах, тому є експертом у косметології, методах омолодження та оздоровлення обличчя і тіла, безопераційній ліпосакції і пересадці волосся, інтимній пластиці, склеротерапії та ще багатьох сферах.

На заході пані Мирослава виступить з лекцією на тему „ Жіночі чари - погляд косметолога “, яка буде цікавою та відкриє багато професійних таємниць кожній жінці будь-якого віку.

Подарунком для черкаських красунь стане можливість відвідати індивідуальну консультацію з міжнародним експертом та отримати професійні поради із підбору косметичних засобів і відповіді на питання про антиейдж-терапію. Одним словом про все те, чого прагнуть жінки, але соромляться запитати.

Окрім цікавої лекційної частини в музеї відбудеться показ колекцій моделей від сучасних українських дизайнерів. Зокрема, Ірини Дикої з її вишуканою колекцією українських керсеток „З бабусиної скрині “, майстрині фантастичного розпису по шовку у стилі батік Тані Кулиш „Весна на різних континентах “, колекції від заслуженого майстра народної творчості Ольги Мартинової. Ольга Михайлівна продемонструє свою нову дизайнерську добірку сучасного народного вбрання. Свою „ Етно-класику “ представить на глядацький огляд студія „MaryRuta“.

На присутніх чекає ще багато несподіваних сюрпризів та призів від організаторів проекту.

Втім, мистецько-просвітницький захід планується ще й як благодійний. Серед інших талантів на ньому виступить юна зірочка, незряча співачка, яка успішно підкорює світовий співочий олімп, — Карина Солод. Ця маленька черкащанка недавно повернулася з Ізраїлю, де отримала гран-прі на міжнародному пісенному фестивалі-конкурсі Eilat'sWave.

 

Коментарі

Вгору