У Черкасах хворих забезпечуватимуть ліками за рахунок бюджету міста

29 січня 2016, 11:26

733493

Міський бюджет взяв на себе утримання хворих в перший день перебування в стаціонарах. Це стосується саме ургентних хворих – тих, хто потрапляє в лікарні у невідкладних станах. Пропозицію внесли на сесію міської ради чотири політичні сили: Партія вільних демократів, "Укроп", ВО "Черкащани" та "Самопоміч".

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила депутат Черкаської міськради від Партії вільних демократів Альона Цегвінцева, інформує vikka.ua.

"Цим людям, які у своїй більшості непритомні, немає як ходити і купувати ліки, домовлятися за медикаменти. Міський бюджет взяв на себе забезпечення ліками таких хворих. Для цього ми збільшили видатки на галузь охорони здоров’я на 3,6 млн грн., – написала вона. – Зараз ми маємо ситуацію (через грип, ожеледицю), коли в лікарні привозять чимало хворих. Чимало з них у стані, коли не можуть говорити, рухатися".

Таня сказав:

Молодцы. Наконец-то меря думает и делает что то для людей, тем более тех, кто попал в беду. Единственное, у нас чиновники и мед. персонал не привык к такой роскоши для простых смертных и, я думаю, начнут придумывать схемы. Как бы эти лекарства не оказались в аптечных пунктах при больницах.

Вгору