У Черкасах гостюватимуть Артем Чапай та Богдан Образ

27 квітня 2015, 09:24

Чапай-01

29 квітня черкасці зможуть поспілкуватися з двома молодими, українськими авторами: письменником, перекладачем, журналістом, мандрівником Артемом Чапаєм та письменником-дебютантом Богданом Образом.  

МГО «Книжковий маестро» запрошує всіх бажаючих на зустрічі:

  • о 13.00 год. в ЧНУ ім. Б. Хмельницького, ауд. 326 (ІІІ корпус) та
  • о 17.30 год. ТРЦ «Хрещатик-Сіті», книгарня «Буквиця».

Богдан (Боб) Образ презентує свою першу книжку «Київ — Париж. У пошуках застиглого часу». Це своєрідний путівник по романтичних місцях Києва і Парижа, оздоблений дотепними порівняннями, відвертими історіями про любовні стосунки і справжнє кохання. За сюжетом роману, молодий киянин їде здобувати освіту в Париж, де прогулюючись вулицями та парками, пригадує свої романтичні історії в Києві і проводить паралелі з життям у французькій столиці.

Про себе автор говорить: «Я розділений між трьома країнами: Україна, Франція, Швеція. Окрім моєї основної роботи (міжнародний маркетинговий менеджер), я займаюся гуманітарною діяльністю».

Для довідки:

Богдан Образ (псевдонім - БОБ) народився 1986 року у Москві. Дитинство і юність провів у Києві. Навчався у Київському національному торговельно-економічному університеті, бізнес-школі ESCP-Europe у Парижі, Лундському університеті у Швеції. Писати почав з 2007 року.

Поділитись

Коментарі

Вгору