У Черкасах хочуть створити туристичний маршрут зі стріт-артом

30 листопада 2015, 20:19

u-cherkasah-hochut-stvoryty-turystychnyy-marshrut.12

Активістка Аліна Котолуп пропонує черкасцям розмалювати місто і створити перший стріт-арт маршрут, пише in.ck.ua.

Дівчина запропонувала на розгляд міськради проект під назвою "Розмалюй своє місто". Проект передбачає створення нового туристичного маршруту для пішохідного та велосипедного туризму, перетворення спальних районів міста в музей соціального мистецтва просто неба й інші способи модернізації міського середовища. Можливий маршрут стріт-арту ще обговорюється, але першим "полотном" може стати житловий будинок в районі річкового порту, сходинки на Митниці та кінотеатр "Україна".

- ​Ідея виникла давно і не тільки у мене. Я бачила стріт-арт на київських, вінницьких будинках. А на ТеdTalks побачила історію про райони, розмальовані у всі кольори райдуги в Албанії та Бразилії, і захотіла, щоб так було і в моєму місті. Будемо раді будь-яким пропозиціям, ідеям, ініціативам, готові до співпраці, - розповідає ініціатор проекту Аліна Котолуп.

Якщо проект підтримає громада, в Черкасах відбудеться музичний фестиваль, на якому гостям розкажуть про стріт-арт і продемонструють кінострічки про урбаністику і вуличне мистецтво.

Проголосувати за проект "Розмалюй своє місто" можна на сайті міськвиконкому з 1 по 14 грудня за посиланням http://www.rada.cherkasy.ua/ua/sections.php?s=34.

Також там можна познайомитися з іншими проектами, винесеними на обговорення.

Поділитись

Коментарі

Вгору