У Черкасах фестивалитимуть, щоб зібрати гроші для дітей загиблих воїнів АТО

25 серпня 2016, 20:00

2016_09_10_11_fl_intro-636x395

У Черкасах 10-11 вересня в козацькій фортеці «Дахнівська січ» гримітиме благодійний фестиваль «Повстанець». Мета заходу – збір коштів для дітей загиблих воїнів АТО, пише ГромЧе.

План заходу передбачає насичену програму. На головній рок-сцені гостей заходу розважатимуть відомі українські гурти. Окрім того, на території фестивалю діятимуть літературний, театральний і сортивний майданчики та багато іншого.

Головна рок-сцена:

Кому Вниз, Nokturnal Mortum, Сокира Перуна, Роллікс, Outer Space, Фата Моргана, Рутенія, Інферно, HeartsWillBurn, Vandraden, Друже Музико, Ефект метелика, Залізний Хрест та багато інших.

Літературно-театральна програма на малій сцені:

театр Марії Стороженко (на основі подій в Іловайську), хмельницький моно-театр “Кут”, черкаський театральний колектив “Театр на двох”, акустична програма від відомих артистів та виступи багатьох відомих поетів і письменників.

А також:

Програма на спортивно-вишкільній зоні з традиційною родзинкою фестивалю – турніром TFC пам`яті воїна полку “Азов” С. Амброса.

Ярмарок від українських виробників та hand-made майстрів.

Нічний відкритий кінозал з ексклюзивними показами ще не відомих публіці фільмів, які вже стали бестселерами у кінопрокаті.

Дитяча програма з цікавими інтерактивними іграми-квестами, козацькими забавами та веселими спортивними розвагами.

Поділитись

Коментарі

Вгору