У Черкасах двоє чиновників зайняли одну посаду і кожен отримує зарплату (відео)

14 листопада 2014, 10:06

Управлінням освіти у Черкасах керують одразу два чиновники. Один з них - чинний керівник. А іншого - звільнили сім років тому і відновили на посаді за рішенням суду. Через юридичну плутанину місто змушене платити за одну посаду дві зарплати, інформують Подробности.

Ось у цій комірці з табличкою "Завгосп" тимчасово оселився начальник Черкаського управління освіти Анатолій Депутат.

Він керував галуззю до 2007-го року, потім був звільнений, але незаконність цього рішення довів у суді.

Зараз готовий знову очолити черкаських освітян, навіть отримав першу зарплатню.

"Гроші мені оплачують згідно окладу, надбавка, вислуга років. Гроші отримую, але хотілося б отримати помноження, щоб бути корисним для міста. Поки що офіційного розподілу обов'язків не відбулось, я допомагаю вирішувати деякі питання", - розповів поновлений на посаді начальник управління освіти Анатолій Депутат.

А це ще один начальник управління освіти - Євген Степко, також чинний і також отримує заробітну плату. Із колегою, каже, бачиться не часто.

"Мене взагалі ніяк не ділимо посади, не стосується в системі роботи. Навіть більше скажу - не перетинаємось", - заявив заступник директора департаменту, начальник управління освіти Євген Степко.

Двовладдя в освітян сталося через реорганізацію, яка відбулась після звільнення Анатолія Депутата. Управління перетворили на департамент освіти і гуманітарної політики, яке є самостійною структурою з новим керівником. Аж тут через сім років судової тяганини з'явився ще один очільник.

"По закону і одна, і друга людина має працювати на посаді начальника управління освіти. Єдине що на сьогоднішній день в департаменті посади начальника управління освіти немає як такової", - заявив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Марина Бакланова.

Нині чиновники міркують, які зміни внести у штатний розклад департаменту, аби робота була обом начальникам. Адже таким є нинішнє рішення суду.

"Загалом процес поновлення людей на посаді через помилки у звільненні є нормальним. Лише на жаль наші закони покладають на бюджет не виправдано великі затрати з поновленням колишніх чиновників", - пояснює адвокат міського голови міста Черкаси Микола Кудрявцев.

Місто вже виплатило компенсацію Анатолію Депутату в розмірі більш ніж 80 тисяч гривень. І заплатить ще стільки ж, якщо апеляційний суд підтвердить законність рішення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору