У Черкасах до 5 років 6 місяців позбавлення волі засуджено зловмисника, який обвинувачується у грабежі

17 травня 2018, 10:02

Черкаською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно черкащанина, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого     ч. 3 ст. 186 (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого та проникненням у житло) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 33-річний зловмисник, перебуваючи в пункті прийому металобрухту в місті Черкаси, наніс чоловіку тілесні ушкодження та з метою власного збагачення заволодів гаманцем з грошовими кошти в сумі 1800 гривень, золотою каблучкою, мобільним телефоном, спричинивши потерпілому матеріальну шкоду на загальну суму майже 4 тисячі гривень.

За принципової позиції прокурора, який враховуючи тяжкість вчиненого злочину та суспільну небезпеку скоєного, наполягав на суворому покаранні, вироком Соснівського районного суду міста Черкаси молодика визнано винним за ч. 3 ст. 186 КК України та засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі.

На даний час вирок не набрав законної сили та вивчається прокуратурою на предмет законності.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

Вгору