У Черкасах для дітей відкриють двері 35 мовних шкільних таборів

30 травня 2017, 18:38

Цьогоріч у Черкасах свої двері для дітей відкриють 35 мовних шкільних таборів, інформує департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Одним із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей є робота літніх таборів з іноземних мов. Такі табори покликані спонукати школярів практично застосовувати знання, отримані протягом навчального року.

У літніх мовних таборах діти матимуть можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, театральних виставах, проектній діяльності тощо). Завдання мовного табору – показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосувати пізніше і в інших ситуаціях.

- Основна мета мовних таборів - зацікавити учнів іноземними мовами та сприяти вільному спілкуванню, не боячись оцінювання, - наголошує директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. - Сучасні діти насправді мають безліч можливостей щодо вивчення мов, адже тільки цього літа працюватимуть 35 мовних таборів, перебування у яких - безкоштовне.

Цього року їх кількість зросла порівняно з минулими роками (у 2015 р. - 25 ЗНЗ, у 2016 р. - 34 ЗНЗ). Більше 1700 учнів планують покращити свої знання, беручи участь у розробці проектів, інсценуваннях казок, спілкуванні з носіями мови. Завдяки такому насиченому подіями відпочинку діти мають зрозуміти, що іноземні мови – це не іспити і домашні завдання, а нові знайомства, спілкування і пригоди.

- Кожна школа розробила власну концепцію зі створення мовного середовища та покращення мовного рівня учнів, розвитку лідерських навичок, - зазначає головний спеціаліст управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Оксана Пучкова. - Сім шкіл здобули перемогу у Всеукраїнському проекті «Gocamps» завдяки цьому діти зможуть потоваришувати з волонтерами корпусу миру – студентами та викладачами з Китаю, Бельгії, Литви, США.

 

Вгору