У Черкасах ДАІшники радять водіям, як перепливати річки на дорогах (фото)

27 червня 2015, 21:38
IMG_4765

Фото Про все

На затоплених вулицях обласного центру патрулюють інспектори ДАІ. Вони радять водіям, як краще об'їздити затоплені відрізки шляху. Та інспекторам доводиться не лише підказувати водіям безпечний рух, а й витягувати автівки, які застрягають у велетенських калюжах.

Як розповіла у коментарі "Про все" старший інспектор УДАІ у Черкаській області Альона Плаксій,  сьогодні увесь особовий склад ДАІ піднятий по тривозі. Близько двадцяти осіб патрулюють найбільш залиті водою вулиці, зокрема, по 30 років Перемоги (біля літака), на Котовського-Одеській, на Конєва.

IMG_4780

Фото Про все

- Наші співробітники підказують водіям найближчі шляхи для об'їзду. Працюватимуть до того часу, поки калюжі не зійдуть, - каже Альона Плаксій.

Також інспекторам доводиться витягувати автівки, які застрягають у воді.

IMG_4764

Фото Про все

- Деякі водії не дослухаються до порад інспекторів про об'їзд і продовжують рух, потім їх доводиться витягувати із води, - зазначають у ДАІ. - Є такі випаки, коли водії самі не можуть відкрити двері.

IMG_4767

Фото Про все

Швидше за все працювати інспекторам доведеться цілу ніч, бо ж станом на вечір 27 червня води у проблемних місцях було ще багато.

IMG_4779

Фото Про все

Водночас очільник черкаської міліції Владислав Пустовар просить водіїв, які потрапляють у халепи на затоплених вулицях, відразу телефонувати до ДАІ.

- Звертаюсь до всіх водіїв, які потрапили у складну ситуацію, патрулі ДАІ будуть працювати цілу ніч. Для всіх, кому потрібна термінова допомога, відкрита лінія прямого зв’язку з підрозділом ДАІ: 36-02- 02, - повідомив Владислав Пустовар .

Поділитись

Коментарі

Вгору