У Черкасах частині населення з 1 вересня зменшать тарифи на тепло і гарячу воду

06 серпня 2016, 15:37

Национальная комиссия электроэнергетики обязала энергогенерирующие компании разъяснить населению порядок расчета стоимости потребленной электроэнергии в связи с введенными с 1 февраля двухблочными тарифами на электроэнергию. Соответствующее решение комиссия приняла на заседании. Регулятор решил направить облэнерго соответствующие письма в связи с многочисленными обращениями бытовых потребителей, в которых они просят комиссию внести ясность в этот вопрос. НКРЭ обязала компании разъяснить применение двухблочных тарифов с примерами расчетов стоимости потребленной электроэнергии для разных категорий населения. Кроме того, комиссия распорядилась в двухнедельный срок предоставить всем облэнерго в НКРЭ копии бланков платежек за электроэнергию, которые будут использоваться для расчетов по новым тарифам. По информации комиссии, ряд облэнерго еще не привели свои бланки в соответствие с новым порядком расчета тарифов. "Я получил от "Киевэнерго" новую абонентскую книжку старого образца", - привел пример член НКРЭ Валерий Кальченко. Глава НКРЭ Сергей Титенко напомнил, что

Місто Черкаси потрапило до чотирьох міст, де з 1 вересня знизять тарифи на тепло та гарячу воду для частини населення. Про це повідомили у прес-службі Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, пише УНН-Центр.

Відповідне рішення комісія прийняла на відкритому засіданні 4 серпня. Воно ухвалено через збільшення частки вугіллля замість газу у виробництві теплової енергії місцевими теплогенеруючими компаніями. Так, для споживачів ПАТ "Черкаське хімволокно" зменшення тарифів на теплову енергію для потреб населення, на послугу з централізовано опалення та послугу з централізованого постачання гарячої води склало відповідно 10,7 % ; 10,6%; 9,8%; для споживачів КПТМ "Черкаситеплокомуненерго" ЧМР зменшення тарифів на теплову енергію для потреб населення, на послугу з централізовано опалення та послугу з централізованого постачання гарячої води склало відповідно 5,5 %; 5,4%; 5,0%.

До слова, тарифи також були зменшені у місті Суми, Києві та Чернігові.

Загальне ж зниження на теплову енергію та послуги з централізованого опалення для потреб населення в середньому склало на 8,9 %.

Безымянный

Поділитись

Коментарі

Ааа :

А что это за черкесы, там самая биднота живет ?

Олена :

Як пiдняти тариф, так вдвiчi, а як знизити, так на 10%. Чомусь зовсiм не радiсно, бо тi 200 гривень “економii” не врятують нас вiд зубожiння та недоiдання!

Олена :

Ще хочу добавити. Про яке тепло йде мова у вереснi? У когось е опалення? Хоча, судячи з того, що тариф на тепло пiдняли вдвiчi з 1 липня, то комусь квартири i опалюють! :))
I тепер мораторiй на пiдвищення тарифiв знiмуть?? Не хочеться радiти тому, що нам (як пишуть ЗМI) “поталанило” з цими 10-процентними знижками…

Вгору