У Черкасах 25 “нелегалів” переробляли горіхи

20 грудня 2014, 15:46

1

Легалізація тіньового ринку зайнятості населення є одним з пріоритетних завдань в роботі Державної податкової інспекції у м. Черкасах. З метою виявлення фактів порушення роботодавцями чинного законодавства в частині офіційного працевлаштування найманих працівників та сплати відповідних податків і зборів до бюджету, фахівцями проводяться відповідні перевірки.

Нещодавно, під час однієї з них, на території місцевого автокооперативу був виявлений підпільний цех, в якому здійснювалось зберігання, переробка та реалізація горіхів “волоських”. Роботу цеху, який не мав жодних дозвільних документів на здійснення вказаної діяльності, організувала 46-річна черкащанка. Щоденно за мізерну платню на неї працювали 25 неоформлених робітників.

За результатами проведених заходів співробітниками оперативного управління ДПІ у м.Черкасах було описано та вилучено з незаконного обігу 1 т ядра горіха “волоського”, орієнтовна ринкова вартість якого складає 100 тис. грн. За вказаним фактом буде застосоване покарання, передбачене чинними законодавством.

ДПІ у м. Черкасах вчергове закликає фізичних осіб, які провадять підприємницьку діяльність без належного оформлення, не чекати податкових перевірок і провести державну реєстрацію такої діяльності та найманих працівників згідно до законодавства.

Поділитись

Коментарі

Вгору