У Черкаському “СІЗО” виявлені порушення режимних вимог

14 лютого 2020, 13:32

Фото тематичне

Під час перевірки виявлено порушення в частині додержання режимних вимог, технічного облаштування вказаної установи, неналежного матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення спецконтингенту.

У «Черкаському слідчому ізоляторі» зафіксовано порушення вимог Кримінально-виконавчого кодексу України, Кодексу цивільного захисту України, Законів України «Про попереднє ув’язнення», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та інших нормативних і підзаконних актів.

З метою усунення виявлених порушень, прокуратурою області на адреси керівників ДУ «Черкаський слідчий ізолятор» та філії ДУ «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України» в Черкаській області внесено акти прокурорського реагування, які на цей час перебувають на розгляді. 

Зазанчимо, що комплексну перевірку в ДУ «Черкаський слідчий ізолятор» щодо дотримання конституційних прав ув’язнених і засуджених на належні умови тримання, медико-санітарне та матеріально-побутове забезпечення, а також режимних вимог проведено прокуратурою Черкаської області на виконання вимог ст. 26 Закону України «Про прокуратуру» та наказу Генеральної прокуратури України № 161 від 20.04.2016 із залученням відповідних спеціалістів.

Робота на вказаному напрямі триває.

За інформацією із пресслужби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору