У черкаському ресторані швидкого харчування затримали подружжя з наркотиками (фото)

05 лютого 2019, 21:42

У Черкасах затримано двох осіб, що вживали наркотичну речовину в приміщенні ресторану швидкого харчування.

Чоловік та дружина зачинилися у вбиральні популярного серед дітей та молоді місцевого закладу з наркотичною речовиною. При затриманні чинили спротив співробітникам поліції охорони та патрульним поліцейським.

О 17.00 на пульт централізованого спостереження центру технічної охорони Управління поліції охорони Черкаської області надійшов сигнал про спрацювання «тривожної» сигналізації з ресторану, що розташований по вулиці Смілянська. На місце події негайно прибув наряд групи реагування поліції охорони.

Адміністратор закладу повідомив, що у вбиральні зачинилися двоє невідомих і намагаються зробити вигляд, що їх там немає, а біля них на підлозі розкидані шприци. Тому працівники закладу викликали поліцію охорони, так як ситуація створювала загрозу для відвідувачів, а це – мами з дітьми та молодь.

За допомогою ключа двері було відчинено. У «кабінці» виявлено двох осіб, що поводили себе неадекватно та перебували в стані наркотичного сп’яніння, візуально мали порушення уваги та швидкості реакції. В руці у жінки був шприц, а в чоловіка – запалена свічка, на підлозі також лежали шприци.

Правопорушники відмовлялися покидати приміщення та чинили опір правоохоронцям. Співробітники поліції охорони спільно зі співробітниками патрульної поліції затримали осіб. Під час поверхневого огляду, в подружжя була виявлена ампула з рідиною невідомого походження та ще декілька шприців. Зі слів затриманих, рідина була наркотичною.

Особи правопорушників встановлено, ними виявилися 30-річний чоловік та 25-річна жінка, жителі Черкаського району. Затриманих передано слідчо-оперативній групі Черкаського відділу поліції ГУНП для надання правової кваліфікації події.

За інформацією Управління поліції охорони в Черкаській області.

Вгору