У черкаському аеропорту викрили АЗС, де продавали сумнівне паливо лише “своїм”

10 січня 2019, 08:23

У черкаському аеропорту викрили АЗС, де продавали сумнівне паливо лише "своїм"

На території КП "Аеропорт Черкаси" виявили діяльність нелегальної АЗС, яка нібито продавала контрафактне пальне. Про це пише видання «Кропива».

У вересні 2018 року слідчий відділ ГУНП в Черкаській області розпочав розслідування за ч. 3. ст. 190 КК України (шахрайство у великих розмірах).

За оперативною інформацією, на території КП "Аеропорт Черкаси" діє нелегальна АЗС на якій збуваються паливно-мастильні матеріали вироблені в кустарних умовах. Водночас покупців переконують, що пальне виготовлене в Білорусі або ж Кременчуці.

Паливо вироблене шляхом змішування газового конденсату та спеціальних хімічних присадок. На вказаній АЗС відсутні дозвільні документи на розповсюдження пального. До того ж воно не відповідає встановленим державним стандартам якості та має невідоме походження.

У ході розслідування встановлено, що нелегальна АЗС розташована на території КП "Аеропорт Черкаси" і орендується ТОВ "Дізарт-плюс" та ПП "Янакофф" по вул. Смілянська 168. У жовтні-листопаді були здійснені виїзди на АЗС під час яких встановлено, що дійсно проводиться відпуск пального, однак лише «своїм» та тільки по безготівкому розрахунку.

Під час санкціонованого обшуку, який провели 11 грудня, виявили порушення правил пожежної безпеки, функціонування заправних колонок, зафіксовано факт здійснення заправки легкових автомобілів, відсутність будь-яких дозвільних документів на здійснення такої діяльності. Також на території АЗС розташовані підземні резервуари та наземні горизонтальні резервуари для зберігання пального. Під час обшуку опломбували автозаправні колонки, крани на злив цистерн.

Слідчі подали клопотання про накладення арешту на колонки та резервуари з пальним, однак Соснівський суд не задовольнив клопотання.

 

 

 

 

Олександр сказав:

Оце “оперативність”! Років 8 цій заправці)

Саша сказав:

Наверное забыли ” Таблицу деления ” !!! 🤔

Петро сказав:

Нормальне пальне .хороша ціна.а конкуренти і бісяця.а СЛУЖБИ перед новим роком приїхали капусти нарубать….

Вгору