У Черкаській ОДА визначились, які дороги ремонтуватимуть на Шполянщині (фото)

15 квітня 2020, 17:03

фото: Про все

Днями відбулася зустріч представників ОТГ Матусова та заступника голови Черкаської ОДА Дмитра Ляшова і керівника профільного Департаменту  будівництва Романа Бохіна. Чиновники визначились, ремонт яких доріг Шполянщини має розпочатися в першу чергу.

Автомобільну дорогу загального користування місцевого значення О 242013 //Н-16/ – Станіславчик/ – Матусів – Самгородок включено до об’єктів поточного середнього ремонту 2020 року. Фінансування буде  за рахунок коштів з державного бюджету місцевим бюджетам, отриманих у 2019 році, на загальну суму 1,3 млн грн.

фото: Про все

- Ми однозначно дослуховуємося до людей, цього року забезпечимо проїздність автомобільною дорогою загального користування місцевого значення О 242013 //Н-16/ – Станіславчик/ – Матусів – Самгородок. Розуміємо, що це важлива дорога, яка веде до домівок селян. Але спрямувати 8,3 млн грн на цю ділянку дороги не зовсім раціонально, коли поряд є автошлях, який виконує важливе стратегічне логістичне значення та має значно більших трафік автотранспорту – О 242008 /Т-24-01 Городище – Шпола – Новоукраїнка – Бобринець – Устинівка/ – Лебедин – Журавка – Капітанівка. Ця дорога з’єднує Черкаську та Кіровоградську області між собою. Також вона веде до Лебединського монастиря. Важливо враховувати і маршрутний принцип, адже наш пріоритет – забезпечення проїзності до районних лікарень, опорних шкіл. Тож із точки зору державницького підходу маємо ці кошти спрямувати на завершення робіт саме за напрямком Лебедин – Журавка – Капітанівка, - зазначає Роман Бохін. 

фото: Про все

Щодо ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 242016 Бурти – Матусів в межах села Матусів, яка була включена для проведення на ній капітального ремонту. Ця ділянка при розподілі дорожнього фонду була ініційована для внесення Шполянською РДА та Шполянською ОТГ, але при проведенні обстеження комісія прийшла до висновку, що цьогоріч ця ділянка не потребує ремонту. На ній достатньо буде провести поточний дрібний ремонт за кошти експлуатаційного утримання.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору