Інтелектуальний підхід для обробки даних хочуть випробувати у Черкаській ОДА

25 лютого 2020, 16:33

Оцінити результати ухваленння рішень та дієвість стратегії розвитку в конкретних галузях до їхнього упровадження може допомогти новий інтелектуальний моніторинг. Науковець Сергій Голуб окреслив його переваги для роботи державних органів влади на зустрічі в облдержадміністрації.

Заступник очільника області Юрій Безщасний зауважив, що ефективність цього методу обробки даних планують випробувати і в окремих напрямках роботи облдержадміністрації.

Інтелектуальний моніторинг – це інноваційна технологія. Вона має забезпечувати процеси ухвалення рішень на підставі інформації про властивості об’єкта і знання про наслідки цих рішень шляхом організації неперервних спостережень, обробки та інтерпретації їх результатів.

- Сучасні методи обробки даних повинні дати можливість обробити та узагальнити великий масив інформації. Декларується, що презентована система опрацювання інформації дасть змогу визначити причини, сформулювати шляхи вирішення проблеми та прорахувати ефективність того чи того кроку. Ми хочемо апробувати запропонований інноваційний моніторинг на прикладі діяльності окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, – каже заступник голови ОДА.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Коментарі

Вгору