У черкаській колонії 13 засуджених порізали вени

29 травня 2019, 16:15

У черкаській колонії 13 засуджених порізали вени

У черкаській виправній колонії №62 Управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області 13 засуджених порізали собі вени на руках. Надзвичайна подія сталася у вівторок, 28 травня, пишуть "Вісті".

Про це журналістам повідомило власне джерело в МВС. "Інформація про подію надійшла в поліцію Черкас о 02:20. Ув'язнені порізали вени на знак протесту проти незадовільних умов утримання", - розповів наш співрозмовник.

За його словами, постраждалим була надана медична допомога без госпіталізації. У колонії проводиться перевірка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У черкаській колонії засуджені почали голодувати.

До слова, 28 квітня в цій колонії відбувався бунт, після чого в установі було введено режим особливих умов. Так, 28 квітня під час проведення вечірньої перевірки засуджених близько 30 з них напали і завдали працівникам установи тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Унаслідок бунту в одній з черкаських колоній розпочали кримінальну справу.

Один з постраждалих працівників колонії був госпіталізований в лікарню у важкому стані. На період введення режиму особливих умов тимчасово скасовувалися побачення.

Крім того, в закладі проведено загальний обшук із залученням додаткових сил і засобів інших установ виконання покарання. За результатами проведення обшуку в ув'язнених були вилучені заборонені предмети.

Читайте такожРідні ув’язнених черкаської колонії розповіли подробиці масових знущань.

 

Коментарі

Вгору