У бюджеті Черкаського району знайшли порушень майже на 5 млн. гривень

03 лютого 2014, 12:52

Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області за участі фахівців Департаменту фінансів Черкаської облдержадміністрації та Головного управління Держземагенства у Черкаській області провели комплексну ревізію виконання бюджету Черкаського району за період з 1 жовтня 2009 року по 31 серпня 2013 року.

Під час контрольних заходів, які проводилися в 6-ти установах району, встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 4967,14 тис. гривень.

Зокрема, рішенням Черкаської районної ради зайво виділено бюджетних коштів на суму 746,38 тис грн одному з комунальних підприємств району за відсутності потреби в бюджетних асигнуваннях.

Також окремими головними розпорядниками (сільськими радами) перераховано бюджетні кошти на загальну суму 1385,6 тис грн суб’єктам господарювання, які за результатами діяльності в останні два роки були збитковими.

Внаслідок того, що деякими підприємствами не перераховувалися необхідна частина орендної плати, бюджетом недоотримано доходів на суму 223,67 тис гривень.

Під час ревізії відділу освіти Черкаської районної ради виявлено, що при укладанні договорів із надання послуг теплопостачання навчальним закладам комунальним підприємством теплових мереж завищено вартість теплопостачання для навчальних закладів, що призвело до зайвої оплати за рахунок бюджетних коштів на суму 870,75 тис гривень.

Окрім того, нездійснення контролю за правильністю використання коштів загального фонду кошторису на оплату праці медичних працівників під час проведення платних медичних оглядів призвело до покриття витрат спеціального фонду за рахунок коштів загального фонду на суму майже 55 тис. гривень.

За порушення бюджетного законодавства до 4-х об’єктів контролю ініційовано застосування фінансових санкції у вигляді зупинення операцій із бюджетними коштами. Складено 45 протоколів про адмінправопорушення.

Завдяки вжитим заходам відшкодовано втрат на суму понад 2755 тис. гривень.

Про результати ревізії повідомлено правоохоронні органи, інформують у прес-службі ДФІ області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору