У Білозірській ОТГ презентували нові дитячі книги, придбані за міжнародні кошти

16 січня 2018, 16:41

Минулого тижня у центральній бібліотеці Центру культури та дозвілля Білозірської сільської ради відбулася презентація нових книг, придбаних за міжнародні кошти, пишуть "Сільські обрії".

Нагадаємо, сільська бібліотека стала переможцем в конкурсі грантових проектів соціальної дії за програмою «Активні громадяни» Британської Ради в Україні та отримала на закупівлю літератури 18 тисяч гривень. З них 15000 грн – це фінансування від Британської Ради та 3000 грн – від Білозірської сільської ради. На цю суму придбали 166 примірників сучасної дитячої літератури.

Книги сучасних популярних українських та зарубіжних письменників презентували учням 4 класу Опорного НЗ «Білозірська ЗОШ І-ІІІ ст.». Серед літературних новинок серія «Сучасна дитяча проза»,  твори Сашка Дерманського (серії «Маляка», «Чудове чудовисько», «Пригодницька бібліотека»), Всеволода Нестайка «Дивовижні пригоди в лісовій школі», Галини Вдовиченко «36 і 6 котів», Іана Вайброу, Джеремі Стронга, Роальда Дала та ін.

-         Реалізація цього проекту дозволить забезпечити повне та всебічне задоволення потреб дітей у сучасній художній літературі. А бібліотека може та має стати культурним центром, вільним простором для зустрічей, спілкування, проведення масових заходів, - зауважує бібліотекар Ольга Плодиста.

Коментарі

Вгору