У березні Черкаси разом з усім світом відзначатимуть “Годину Землі”

24 лютого 2018, 16:44

У суботу, 24  березня о 20:30 у Черкасах проходитиме  всесвітня акція «Година Землі».  У цей час черкасці, як і жителі різних країн світу, вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату, інформує Черкаська міська рада.

Акцію підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України і звертається до всіх жителів  підтримати акцію «Година Землі» 2018 року, вимкнувши у цей час на годину світло та електроприлади у своїх домівках.

Щорічна міжнародна подія започаткована Світовим фондом дикої природи. Акція проводиться останньої суботи березня. Усі господарства та комерційні установи мають вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину. Мета акції – стимулювати зацікавлення населення світу до потреби протидії зміні клімату.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна компанія робить наголос про необхідність щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. А також  надасть можливість кожному громадянину зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації задля  майбутнього природного середовища країни.

Довідково: Вперше  «Година Землі» була організована Світовим фондом дикої природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році, та отримала світову підтримку у 2008 році. Варто відзначити, що ця кампанія увінчалась безпрецедентним успіхом, який отримав високу всебічну оцінку і суспільне визнання, з досвіду попередніх років. До неї приєдналися більше  7000 міст у 187 країнах зі всього світу.

 

Поділитись

Коментарі

Черкащанка сказав:

Я цю подію не вважаю рятувальною місією в зв”язку із “боротьбою зі зміною клімату”. Дивлюся у вікно – майже у всіх черкаЩАН у вікнах горить світло. Сумніваюся, що пан мер сидить у повній темряві. А можна придумати більш дієвий захід для “боротьби зі зміною клімату”?

Юрій сказав:

Який дурень придумав цю акцію ?!! Невже на одну годину вимкнуть всі електрогенеруючі потужності на електростанціях ? Кого ви хочете обдурить ? А знищене довкілля теж за одну годину відновиться ?

Вгору