У авіамодельному гуртку катеринопільчани збирають безпілотник для воїнів АТО

07 січня 2015, 15:04

11Сконструювати безпілотник для захисників на східних бойовищах – таке величезне бажання упевнено рухає наших земляків до задуманого аби захистити, уберегти наших солдатів від непередбачуваної небезпеки.

Як важко іноді навіть уявити себе зовсім сліпим на краю провалля: ще крок – і під ногами загрозлива пустота… Саме такими часто почуваються наші хлопці на фронтах Сходу, коли не знають звідки прийде загроза. Розвідка – то їхні очі, шлях до перемоги. На жаль, поки що не вистачає під тим шквальним вогнем технічних можливостей, а хлопці залишаються вразливими.

Саме з метою віднайти кошти для виготовлення крилатого помічника військових і оголосив районний відділ освіти чергову акцію, яка об’єднала вихованців дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів Катеринопільщини, батьків, учителів та вихователів. Протягом двох тижнів усі бажаючі збирали та приносили макулатуру до шкіл та дитячих садків, щоб за виручені кошти закупити запчастини до безпілотника, виготовити якого взялися вихованці авіамодельного гуртка районного будинку дитячої та юнацької творчості.

До цієї благодійної справи долучилися колективи багатьох шкіл та дошкільних навчальних закладів Катеринопільського району. Загалом по району зібрано 3756 кг макулатури на суму 2565 гривень, інформує прес-служба ОДА.

– Ця акція – лише невелика часточка того, чим усі небайдужі можуть допомогти солдатам. Вчителі, діти, батьки – всі ми віримо в перемогу й своїми справами намагаємось підтримати силу та віру у наших захисників, –зазначає учасник акції житель Катеринопільщини.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору