У 2014 році на Черкащині з’являться три нові медичні заклади

04 лютого 2014, 18:09

Під час ознайомлення з ходом будівництва обласного перинатального центру Сергій Тулуб поділився з журналістами новими масштабними медичними проектами, які заплановані в області на 2014 рік.

Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

– Перш за все, це втілення в життя національного проекту «Нове життя. Нова якість охорони материнства та дитинства». Для цього триває побудова обласного перинатального центру, що дозволить суттєво знизити рівень малюкової та материнської смертності та поліпшить якість надання медичної допомоги черкащанкам. До того ж, одним із пунктів нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича – є вдосконалення роботи реабілітаційних центрів для хворих на дитячий церебральний параліч. Наразі в обласній лікарні створений сучасний центр для таких дітей, але ми хочемо розширити наші можливості і створити міжрегіональний центр для сумісного перебування 30 дітей і матерів. Для цього буде реконструйовано КЗ «Обласний дитячий санаторій «Пролісок». Також до 2015-ого року на Черкащині планується створити Центр екстреної медичної допомоги, – зазначив Сергій Борисович.

Нагадаємо, що Черкаська область уже другий рік поспіль займає 1-ше місце у системі рейтингового оцінювання стану здоров’я населення, діяльності та ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я України. Так, для закладів охорони здоров’я області протягом 2013 року було закуплено медичне обладнання на суму близько 8 мільйонів гривень. Окрім того, проведені поточні та капітальні ремонти у 120 фельдшерсько-акушерських пунктах, 30 лікарських амбулаторіях та у 12 відділеннях лікарень області. В 2014 році заплановано покращити матеріально-технічну базу первинної ланки охорони здоров’я.

Поділитись

Коментарі

Вгору