Поляков поскаржився міліції, що йому погрожують по телефону

04 лютого 2014, 17:39

Депутат Уманської міської ради та поки що член політради Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Максим Поляков звернувся до міліції та СБУ, оскільки, за його ж словами, боїться за своє життя, перебуває у стані тривоги і неспокою, а також не може нормально працювати.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Кілька днів тому на мобільний телефон опозиціонера надійшло два повідомлення з погрозами. У них невідомий натякнув Полякову, що останньому варто "зав'язувати" з Майданом у іншому випадку "закінчити" доведеться з "батьківщинівцем".

"2 лютого 2014 року приблизно о 16.00 з невідомого номера надіслано два смс-повідомлення дослівно такого змісту: перше - "Если тебе вчерашнего мало того, что тебе объяснили, то подумай, как завтра будешь ходить домой", друге - "Если не закончишь с Майданом, мы закончим с тобой", - йдеться в заяві Максима Полякова.

У своєму повідомленні про правопорушення депутат вказав номер мобільного телефону, з якого йому надіслали повідомлення з погрозами та зазначив, що раніше з цього номеру ні дзвінків, ні смс йому не надходило.

"Дані повідомлення є достатніми підставами побоювання за своє життя, викликають почуття тривоги і неспокою, заважають нормальній праці, - зазначає Максим Поляков. - Надіслані погрози я сприймаю як такі, що можуть здійснитися, тому що дійсно займаю жорстку позицію проти влади та є активним учасником Євромайдану з перших днів.

У зв'язку з цим опозиціонер просить правоохоронні органи провести розслідування за цими фактами, встановити винних (винного) та притягнути їх (його) до відповідальності.

Нагадаємо, що Максима Полякова директор ПАТ "Уманьхліб" Олександра Бевз звинуватила у тому, що він незаконно заволодів 13% акцій підприємтва на суму 150 тис. гривень.

У Верховній Раді планують створити тимчасову слідчу комісію із розслідування дій Полякова, що призвели до скрутного економічного стану на ПАТ "Уманьхліб".

3 лютого Черкаська облорганізація партії "ВО "Батьківщина" поширила заяву із клопотанням до керівництва партії про виключення Полякова з лав опозиційної політичної сили за шахрайство із акціями і намагання використати імена народних депутатів Миколи Томенка і Сергія Соболєва. 

Поділитись

Коментарі

Вгору