Тварини місцевого притулку чекають на допомогу черкащан (фото)

16 листопада 2014, 15:15

1

Минулої суботи до Черкаського притулку для тварин завітала рекордна кількість небайдужих містян, інформують Новини Черкащини.

Окрім працівників притулку, тваринам допомагають волонтери з Черкаської спільноти захисту тварин «Друг». Віднедавна й звичайні добровольці мають змогу попіклуватися про безпритульних.

2

Ювілейна зустріч, яка відбулася 8 листопада, зібрала близько 30 відвідувачів. Черкасці приносять із собою крупи, м’ясні обрізки, кістки, ганчірки та миски для тварин. Окрім матеріальних речей та грошей, притулку потрібні помічники. Адже обслуговувати близько 300 мешканців важко. Наразі дуже актуально утеплити будки та, як завжди, нагодувати, напоїти тварин, прибрати у вольєрах.

Черкащанка Анастасія Соколова приїздить до притулку щотижня. Окрім пакунків з їжею, дівчина бере фотоапарат. Здавалося б навіщо він тваринам, та насправді дівчина допомагає їм знайти майбутніх господарів.

3

‒ Кожна тварина потребує сім’ї та домівки, особливо ці тварини. Ми й уявити не можемо що кожній з них довелося пережити. Я фотографую собак з притулку аби люди швидше забирали їх до дому, ‒ ділиться Анастасія. ‒ Ми розуміємо, що людям і так скрутно, але насправді допомогти тварині це легше, ніж здається. Навіть погуляти с собакою, яка довго не бігала вулицею – це вже неабиякий вклад.

4

Також організатори сподіваються знайти господаря для боязливого песика, який жив на вулиці. Задні лапи тварини не функціонують, через що зиму пес не переживе. Якщо не знайдеться людина, яка буде піклуватися про тварину, її доведеться приспати.

Наступної суботи двері Черкаського притулку знову будуть відкритими для усіх бажаючих. Але волонтери просять повідомляти про зустріч заздалегідь, адже велика кількість нових людей – це стрес для собак. Домовитися з організаторами та поспілкуватися з однодумцями можна на сторінці «Вконтакті».

Поділитись

Коментарі

Вгору