Тварин майже не забирають, найчастіше вони помирають, — директор черкаського притулку

07 травня 2017, 09:05

Тварин із притулку майже не забирають, найчастіше вони помирають. Про це повідомила директор притулку для тимчасового утримання бездомних тварин на базі КП “Черкаська служби чистоти” Ольга Абукаре, пише "УНН-Центр".

- Наразі в притулку утримуються близько 300 собак. Їх майже ніхто не забирає, тому що це відловлені дворові тварини, які, зазвичай, є хворими. Кількість охочих обзавестися домашнім улюбленцем ще залежить від пори року. Взимку, наприклад, ми не прилаштували жодного. За весну можуть забрати двох собак, водночас відловлюємо трьох-чотирьох, — розповіла Ольга Абукаре.

Вона зауважила, що закладу не вистачає фінансування. Більшість коштів йдуть на зарплати працівникам, які доглядають та відловлюють тварин, а також на оплату комунальних послуг.

- Корм, розрахований на два місяці, ми розтягуємо на чотири. Тварини ходять напівголодні. Стерилізація та лікування відбувається в основному за рахунок допомоги волонтерів. Щодо програми, спрямованої на зменшення популяції безпритульних тварин, — у нас вона є, але коштів на це не виділено, — сказала Ольга Абукаре.

Черкащанка сказав:

То, може, подбаємо про собак із притулків, а не будемо колесо за 8 млн. замовляти та льодовий палац за сотні мільйонів зводити??? Яка ваша думка, пане мер? Не соромно, що собаки напівголодні помирають? Це – гуманно? Може, гуманніше їх присипляти та не мучити до смерті?

Володимир сказав:

Соромно, що люди напівголодні помирають… А з Вашою останньою фразою згідний – гуманніше не мучити до смерті…

Вгору