Олександр Носенко журналіст, фахівець з питань правоохоронної діяльності

Немає яєць триматися і бити ворога? То викиньте свої телефони

27 травня 2022, 09:06

Можливо я зараз скажу не зовсім приємну річ, але повернувшись до соцмереж, мене трохи піднуджує від того, що там викладають деякі персонажі, які вдягли форму і розводять "плачі Ярославни"...

Хлопці, всіх вас чудово розумію, але... ВИ ЗАЇ**ЛИ СНІМАТЬ ВІДОСІКИ І НИТИ НА КАМЕРУ!!! Єдині, хто це слухає/вірить/юзає - це кремлівські ЗМІ!

Так, я розумію, що ніхто не хоче помирати. Ніхто не хоче бути м'ясом, як ви кажете... Але, бляха-муха, ви до армії йшли фоточки в інстаграми знімати та на блокпостах їбл**ати?!! НАШУ ЗЕМЛЮ ТОПЧЕ ВОРОГ! Його ТРЕБА БИТИ! Бити УСІМА ДОСТУПНИМИ засобами і силами!

Ви ниєте, що вас "не навчили та не дали тяжкої зброї"... А якби її не було взагалі? Що, сйо**вались би зразу?!! Це війна, б**дь! Тут вмирають і отримують поранення! Тут втрачають рідних і друзів!!! І це торкається абсолютно всіх - і спєцуру, і мобіків.

Розкажіть про відсутність зброї (тяжкої чи спеціальної) тероборонівцям Сум, Чернігова, Миколаїва. Розкажіть тут про "м'ясо" морпіхам і азовцям з Маріуполя!!!

Немає яєць триматися і бити ворога? То викиньте свої телефони нахр*н, щоб не кортіло паплюжити свої підрозділи і рідні міста! Бо я замахав слухати про різні підрозділи, які асоціюють з тероборонівцями, називаючи нас сцикунами...

Ще раз повторюсь... Це йо**на війна, яка не має правил і законів, попри їх декларованість. Чобіт московських гнид топче нашу землю. І бити цих іноді треба усіма доступними засобами, а не чекати, поки вам вундервафлі з гамерики пришлють, чи спєцура зробить за піхоту її роботу!

Тож, пацани, позакривайте пиз**ки і давайте їб**ити орків достойно!!!

П.С.: чув вже купу ниття і пояснень навіть від співслужбовців... Ніхто за вас не зробить цю роботу! Хочете понити - робіть це не в моєму інформаційному просторі. Не маєте яєць - не розповідайте про це довкола. КРАПКА!

П.С.: мам, пробач, що так багато матюкаюсь... Але так "доходчивіше".

Олександр Носенко, журналіст, учасник російсько-української війни

Всі тексти автора

Коментарі

В точку :

Молодец.

Олександр :

Молодець, красавчик!

О.І. :

Один учасник війни розповідає іншим також учасникам тієї ж таки війни про “свій” інформаційний простір. Про яйця. Матюкається. Ну то таке, кожен має право викласти свою думку ДЕ хоче і як може. Так? І кожен має право розділити чиюсь проблему, чи проігнорувати. А ще не зле було би вчитися на помилках минулого і не закидати поле бою тілами українців, як совєцькі генерали. Матюками і наганом проблеми не вирішити. Всі хочуть повернутися живими – це норм. Людина, що взяла в руки зброю несе відповідальність за її незастосування тоді, коли це визначено Законом. І це норм. Саме на зустрічі цих двох “норм”ів і оцінюється по-справжньому роль командирів та “замполітів”, їх фахівість і моральна підготовка. Це має бути не конфліктом фактично одного блогера з іншими, а великим таким державним “норм”ом на страх і заздрість ворогів.

Это :

с кем вы сейчас разговариваете…

Виктория :

Чувствуется засланный казачок. Это на основании каких сообщений ты сделал вывод, что украинцами жертвуют, как советские генералы своими? Очередной приемчик пропагандонов: услышать аргументы у противника и поменять все местами в свою пользу. И ума не надо и готовый факт. Но я рада, что пропагандоны начали учить украинский язык. Так держать!

Дядько :

Тобі ж сказано – хватить скиглить!!!

Світлана :

Підтримую Ваші слова на 1000%, соромно за таких земляків. Що це за чоловіки, які з них захисники?! Їм би тільки біля маминою юбки сидіти та піаритись у мережах, а те що це на руки рашистам вони не думають.

Галина :

Молодець

Галина :

Мовчки помирать теж не варіант. Значить треб щоб ті, кому належить реагували на ситуацію і щось міняли, робили. А буть гарматним мясом теж не варіант. І мовчать нічого, значить є підстави не мовчать.

Степан :

Так є гарачі лінії до ЗСУ
Спочатку через них якби пробувати, а потім уже виносити сміття з хати

Правозахисник Журналіст :

Не повертайся до соцмереж і ніхто тебе не махатиие.

Ярослава :

Війна – це зло, а до зла яке має бути відношення? З ним треба боротися з усіма можливостями, з усією енергією душі і тіла.
Я особисто захоплююсь захисниками , які роблять чудеса в скрутних ситуаціях. У таких є Дух. Ідучи битися за рідну землю, призивайте Св..Духа, щоб вселився в вас і Боженька дасть вам сили, наснагу, волю, поборете страх та знищите зло. Без молитви і віри в Бога нема що робити на війні.
Нехай вселиться Св.Дух в вас і. І поведе вас на боротьбу зі Злом. Не бійтеся! А ми підсилюємо цю боротьбу нашими молитвами.
Бог вам в поміч.

Наталія :

Вірно сказано. В мене така ж думка. Молодець.

Віталій :

Смерть окупантам! Слава Україні! Слава героям!

Валерий :

Супер, сказал,на миллион процентов я с тобой согласен,все бы так думали и поступали, главное быть сплочеными,и мы всё одолеет и всех.Победа за нами,ура Украина

Олена :

100% вірно!

Сергій :

Вірно каже

Олександр :

З усім вищесказаним згоден крім одного,я думаю не важко найняти інструктора в кожну частину (на крайняк є багато хлопців інвалідів які пройшли війну ) який за тиждень зробить з м’яса хоть щось схоже на солдата, і хоч теоретично поясне елементарні речі та відповість на питання!!!

Сергій :

Дотепно.

Світлана :

Я теж не можу слухати і дивитися нітіків ,я жінка і я ніколи не нию ,хотя і в мирному житі багато проблем було ,а в цей тяжкий час ,мужики ( давлять на жалость) немає слів

Олег :

Козак! Гідна відповідь. Підтримую. Хто не розуміє навіщо він в цей час бере до рук зброю, не зрозуміє і в мирний час.

Игорь :

Що ти таке верзеш писака!
Бачу яйця , про які ти малюєш тут , давлять тобі на мозок)
Сходи розслабся деінде , може відпустить , хотя навряд.

Ігор :

Що ти таке верзеш писака!
Бачу яйця , про які ти малюєш тут , давлять тобі на мозок)
Сходи розслабся деінде , може відпустить , хотя навряд.

Олена :

Дякую, просто в десятку.

Василь :

Гарна і правильна відповідь

Лілія :

Молодець, красавчик!

Олекса Пономаренко РНС :

Сашко, на всі 100 підтримую. Війна це життя або смерть. Перемогає вмотивований, розсудливіший, мобілізований, переконаніший. Їбашить орка, це святе для українця, сціпивши зуби

Сашко :

Такий гон з цією мобілізацією……повістки на вході метро і проча зерня,ще в перші тижні війни об’їздив 5 військоматів у Києві-все було закрито.Потім коли открили прийшов то потрібні якісь ксерокопії,військовий квиток в.т.д
Паспорт і код сказав президент,мабуть до сраки його слова.Повєстки так і не було і ніразу н бачив щоб десь давали.Тако ото мозги @буть

Приспособленцы :

всегда были,есть и будут,особенно в такой корумпированной отрасли государства как военкомат,другое дело, что контролирующие отрасли типа прокуратуры ,военной в том числе ,даже сейчас продолжают просто зарабатывыать деньги.

Валерій :

Який сміливий та мудрий журналіст.. Так і ріже правду-матку: “А якби взагалі зброї не було?” Тобто якби і автомата солдатам не дали то всерівно з криками “ура” на кулемети бігти потрібно? Сталін посилав без зброї “людське м”ясо” на смерть. І цей “сміливець” повчає тих хто під кулями…. Хлопці просять дати зброю і навчити стріляти. Вони НЕ тікають .Вчитель знайшовся…

Віктор :

Молодець

Анатолій :

Наче в мене з голови дістав. Оце Козарлюга!!!!

Валентин :

Молодець, бийте кацапів

Вгору