«Тут палиця підпирала стелю»: у Черкасах відремонтували ще один РЕМ (фото)

19 грудня 2019, 10:11

Завершилися основні ремонтні роботи в Черкаському РЕМі, який обслуговує села району. Приміщення осучаснили, а робочі місця обладнали комп'ютерною технікою та створили зручності для працівників і відвідувачів.

Наразі завершилися роботи
в одному із корпусів, в іншому відремонтували фасад і залишилося допрацювати у
приміщенні, над чим робітники працюватимуть взимку. Під час ремонту ПАТ
«Черкасиобленерго» залучало своє дочірнє підприємство, аби зекономити і не переплачувати
підрядникам. ПП «Черкасиенергоремонт» зазвичай лагодило трансформатори та різне
обладнання, а тепер ще й робить ремонти в районах електричних мереж.

Енергетики розповідають,
ще цього літа приміщення було в жахливому стані, його роками ніхто не
ремонтував, стелю підпирали палицею, аби не сипалася, стіни покривав грибок і
скрізь стояли ще радянські меблі.

Тепер РЕМ  логічно перепланували, зробили світлі приміщення. На дверях розмістили написи із «картою» де розташовані певні кабінети, аби було зручно шукати тощо. У холі повісили інформаційні стенди, екрани, де транслюють корисну споживачам інформацію, а тепер ще й прикрасили ялинку до свят.

- Тут є безкоштовний wifi для відвідувачів, якщо треба, то наші працівники допоможуть розібратися з електронним кабінетом. Також в оновленому РЕМі встановили банкомати для зручності, - розповідає голова правління Олег Самчук  і додає. - Це не останній ремонт, скоро зробимо комфортні умови в Уманському РЕМі.

Голова наглядової ради ПАТ «Черкасиобленерго» Василь Богатир привітав усіх із прийдешніми святами й розповідає, що наступним прогресивним кроком до покращення роботи підприємства буде вихід обленерго із банкрутства.

- Коли я востаннє сюди приїжджав, то приміщення було в жалюгідному стані, а тепер бачу, що Черкасиобленерго прогресує, незважаючи на всі балачки про банкрутство, сподіваюся наступного року ми всі разом вийдемо із цього стану, - сказав Василь Богатир

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору