Тулуб прокоментував заяву про можливу відставку Черняка

28 січня 2014, 14:57

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб повідомив, що голова обласної ради Валерій Черняк готовий подати у відставку, але коли - це вже інша справа.

Про це він повідомив журналістам сьогодні під час прес-конференції.

- На скільки я зрозумів, мене ж там не було. Під час цього зібрання було багато людей, лунали різні вигуки, звинувачення тощо. І вимогою присутніх було подання голови обласної ради у відставку. Він сказав, що готовий це зробити, а от коли саме - це вже інша справа. Коли закінчаться його повноваження, або коли у нього буде відповідний стан здоров'я чи ще за яких осбавин. Тобто він готовий, але це вже буде його особисте рішення, коли він буде готовий написати заяву, - зазначив очільник області.

Нагадаємо, голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк під час засідання новоствореної Народної ради заявив, що піде у відставку, якщо Черкаська обласна рада проголосує за відповідне рішення під час сесії 30 січня.

Сам же губернатор Сергій Тулуб теж не збирається у відставку. Він стверджує, що наразі його задача - продовжувати організовувати і забезпечувати життєдіяльність громадян області.

Поділитись

Коментарі

Вгору