ЦВК встановила результати виборів на найскандальнішому окрузі на Черкащині

05 листопада 2019, 17:34

5 листопада на своєму засіданні Центральна виборча комісія встановила результати виборів в останньому одномандатному виборчому окрузі №198, що на Черкащині. Обраним депутатом визнано  самовисуванця Сергія Рудика.

Кандидат у народні депутати Сергій Рудик отримав більшість голосів виборців в окрузі №198 на парламентських виборах, а саме - 18 921 голос. Такі результати Центральна виборча комісія встановила після перерахунку голосів.

Нагадаємо, що ситуація навколо цього округу стала однією з причин подання президента про розпуск ЦВК.

У зв’язку з початком процедури припинення повноважень ЦВК, Комісія була вимушена відтермінувати початок повторного підрахунку голосів у 198 виборчому окрузі на виконання рішення суду.

28-29 жовтня новий склад Центральної виборчої комісії здійснив повторний підрахунок голосів виборців на парламентських виборах на 21 дільниці 198-го округу. На цих дільницях до списків виборців було внесено близько 12 тисяч осіб.

Повторний перерахунок голосів здійснювався на виконання судових рішень. Досі встановити результати голосування у 198 окрузі було неможливо, бо до Комісії надійшла заява від кандидата в народні депутати Наталії Дяченко щодо оскарження дій ЦВК з приводу проведення повторного перерахунку голосів виборців.

За інформацією ГМ "Опора"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору