Цьогоріч черкасцям видали майже 5 тисяч ідентифікаційних номерів

18 липня 2014, 23:56

 

З початку року Державною податковою інспекцією у м. Черкасах видано майже 5 тис. реєстраційних номерів облікової картки платника податків, з них близько 4 тисяч - про зміну даних, які вносяться до облікової картки, інформує прес-служба відомства.

Нагадуємо, що відповідно до п.70.7 статті 70 Податкового кодексу України фізичні особи - платники податків зобов’язані подавати ДПІ за місцем реєстрації відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки або повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви за встановленою формою.

Останім часом дедалі більше черкасців звертаються з метою повторного отримання карток через їх втрату чи псування. У таких випадках картку відновлять при пред’явленні паспорта. Якщо ж виявлено розбіжності у даних прізвища або інших даних, виправлення неточностей проводять без зміни реєстраційного номера облікової картки, при цьому надається Заява про необхідність коригування реєстраційних даних.

На прохання фізичної особи до його паспорту (сьома, восьма або дев'ята сторінки) можуть бути внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру (п.70.10 статті 70 Податкового кодексу України). Таку позначку можна одержати як під час первинної реєстрації в Державному Реєстрі фізичних осіб, так і при внесенні змін у картку або її заміни.

Шановні жителі м. Черкаси! У разі виникнення розбіжностей чи питань щодо облікової картки, звертайтесь до Державної податкової інспекції у м. Черкасах за адресою: вул. Хрещатик, 235, каб. 101, у робочі дні - з 9 до 17 години та у суботу - з 9 до 16 години.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору