Цьогоріч черкащани вже сплатили за “комуналку” більше мільярда

06 вересня 2016, 20:03

суб на головну

У січні–липні 2016р. населенням області сплачено за спожиті житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 1031,6 млн.грн, або 146,4% нарахованих за даний період сум.

Про це повідомляє Черкаський край з посиланням на ГУ статистики в Черкаській області.

Разом з тим на кінець липня 2016р. залишається заборгованість зі сплати за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 95,4 млн.грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 40,8 млн.грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 10,1 млн.грн, за вивезення побутових відходів – 6,6 млн.грн. В той же час, за рахунок перевищення нарахованих бюджетних коштів (призначені субсидії) організаціям, що надають домогосподарствам послуги газопостачання, над вартістю фактично спожитих послуг, заборгованість населення з оплати цього виду послуг на кінець липня 2016р. була відсутня. Залишки коштів призначених населенню субсидій на рахунках газопостачальних підприємств на кінець травня 2016р. повністю перекривали суми заборгованості за вищенаведеними видами житлово-комунальних послуг.

Крім того, за електроенергію сплачено у липні 2016р. 42,7 млн.грн. Сума заборгованості за електроенергію на кінець липня становила 27,9 млн.грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору