“Це свавілля і приниження моєї гідності”, – Маліщук не допускають до робочого місця

05 квітня 2019, 10:11

Чиновницю не допускають до роботи з документами та кабінету директора департаменту оргзабезпечення. Про це повідомила Лілія Маліщук у коментарі «Про все».

Нагадаємо, директорку департаменту оргзабезпечення ЧМР Лілю Маліщук звільнили з посади у жовтні минулого року, нібито через перебування на робочому місці у стані сп’яніння. Вчора суд поновив Маліщук на посаді й постановив скасувати запис про звільнення у трудовій книжці. Ця ухвала суду підлягає негайному виконанню, проте вже сьогодні зранку Лілію Маліщук не допустили до робочого місця.

Чиновниця прийшла до міської ради за 5 хвилин до початку робочого дня разом зі своїм адвокатом. Вони зареєстрували документи в канцелярії й особисто віднесли їх заступнику міського голови Ігорю Волошину, який зараз виконує обов’язки мера, поки Анатолій Бондаренко у відрядженні.

Проте заступник повідомив, що не може допустити її до робочого кабінету, адже до міської ради не надійшло офіційних документів із зали суду.

- Ухвала підлягає негайному виконанню. На засіданні були представники міської ради та мера вони отримали документи, як і ми під розписку. Тому нічого надходити не повинно було, - сказала адвокат чиновниці Анастасія Мельніченко.

Натомість Ігор Волошин зауважив, що один із представників пішов у відпустку і документів не передавав.

- Зараз у міській раді відбувається свавілля і приниження моєї гідності. Відправили мене в кабінет, де раніше було казначейство, там лише стіл та стілець, немає телефону, печатку не віддають, до роботи з документами не допускають. А мій звичний кабінет віддали для засідань ліквідкомісії, де і далі працюватиме Віталій Іляшенко, який виконував обов’язки директора оргзабезпечення, поки відбувався судовий процес, - прокоментувала Лілія Маліщук.

Зараз чиновниця працює з поліцією.

Поділитись

Коментарі

Вгору